Serwis Apple iPhone

Dosłownie chwila nie uwagi zazwyczaj wystarcza, a nasz ukochany telefon wymyka nam się z rąk. Dochodzi wtedy najczęściej, do upadku, na skutek którego ekran zostaje rozbity. Jeżeli doszło do takiej sytuacji, urządzenie najlepiej oddać w ręce profesjonalistów, którzy z należytą starannością dokonają naprawy zaistniałej usterki. Serwis Pan Szybka posiada ogromne doświadczenie w zakresie napraw telefonów marki Apple. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia, oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z łatwością pozbędą się każdej usterki w Apple iPhone. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że naprawy uszkodzonego telefonu, jesteśmy w stanie dokonać nawet tego samego dnia po jego oddaniu. Zależy Ci na szybkiej naprawie? Zgłoś się do naszego serwisu stacjonarnego w Krakowie lub Warszawie. Istnieje również możliwość wysłania do nas telefonu za pośrednictwem kuriera. Naprawimy wtedy urządzenie na odległość i odeślemy tuż po naprawie na wskazany wcześniej adres. Na wszystkie nasze usługi serwisowe oraz części wykorzystane w naprawie udzielamy gwarancji.

Serwis iPhone Warszawa

Mało który serwis, oferuje sprawną i dokładną usługę naprawy iPhone. Nasz serwis, znajdujący się w Warszawie przy ulicy Andrzejowskiej 6/8 w lokalu 1/2 szybko upora się z każdą usterką w Twoim telefonie. Dogodna lokalizacja naszego punktu, sprawi że bez problemu dojedziesz tu komunikacją miejską czy samochodem. Wykonujemy między innymi naprawy szybki w iPhone czy wymianę wyświetlaczy Apple na nowe. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne narzędzia sprawiają, że większość napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet tego samego dnia. Oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się, ze swojego telefonu w tym samym dniu po jego oddaniu!

Serwis iPhone Kraków

Ekspresowa naprawa telefonu, to nie lada wyzwanie dla serwisu. Na szczęście, dzięki naszym specjalistom oraz wieloletniemu doświadczeniu w zakresie napraw telefonów Apple iPhone, jesteśmy w stanie uporać się z większością napraw nawet w jeden dzień! Posiadamy wszystkie niezbędne części zamienne do urządzeń firmy Apple. Dogodna lokalizacja naszego serwisu Apple w Krakowie, sprawi że bez problemu dojedziesz do nas komunikacją miejską czy samochodem. Odwiedź nas w salonie przy ulicy Fieldorfa Nila 17 i przekonaj się o wysokiej jakości usługach przez nas świadczonych. Na miejscu przeprowadzimy diagnozę usterki Twojego telefonu i na jej podstawie wycenimy naprawę.

Serwis iPhone Online

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy ma chęć oraz możliwości dotarcia do naszych stacjonarnych punktów. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzimy z inicjatywą naprawy telefonu bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej i wyślesz do nas swój uszkodzony telefon, a my najszybciej jak potrafimy, odeślemy go naprawionego, pod wskazany wcześniej adres. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.

Jakie naprawy wykonuje serwis Apple?

Serwis urządzeń Apple - Pan Szybka specjalizuje się w naprawie powszechnych uszkodzeń telefonów. Naprawiamy wyświetlacze oraz wymieniamy szybki w telefonach iPhone. Wybierając nasz serwis, masz pewność wysokiej jakości usług oraz szybkiego terminu realizacji napraw. Na miejscu, w serwisach, posiadamy wszystkie niezbędne części do przeprowadzenia każdej naprawy Twojego telefonu. Jeżeli masz wątpliwości, co mogło zepsuć się w Twoim iPhone, nie martw się. Na miejscu wykonamy dla Ciebie dokładna i rzetelną diagnozę urządzenia.

Wymiana szybki iPhone

Bardzo często podczas upadku czy lekkiego przygniecenia telefonu dochodzi tylko do zbicia samej szybki. To dobra wiadomość, gdyż wymiana całego wyświetlacza nie jest konieczna. Oznacza to, że możesz skorzystać z usługi serwisowej zawierającej samą wymianę szybki telefonu. Warunkiem do przeprowadzenia takiej naprawy jest całkowita sprawność wyświetlacza. Nie może posiadać żadnych śladów wylania, a obraz musi być wyświetlany prawidłowo. W takim przypadku nasi specjaliści, wykonają usługę wymiany szybki iPhone bez problemu. Kolejno usuną stare, uszkodzone szkło i zamontują nowe, za pomocą specjalistycznego kleju. Jednak, gdy któraś z wyżej wymienionych wad występuje, konieczne będzie wymienienie całego modułu wyświetlacza.

Wymianę szybki wykonujemy w telefonach: iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 5, iPhone 5s oraz iPhone 5c.

Wymiana wyświetlacza iPhone

Mimo wykorzystanie najwyższej klasy materiałów do budowy luksusowych telefonów marki Apple wyświetlacze dalej ulegają uszkodzeniu. Dzieje się tak najczęściej po upadkach z dużej wysokości czy po przygnieceniu telefonu. Oznaki uszkodzonego ekranu to nieprawidłowo wyświetlany obraz, lub rozlanie. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem naprawy telefonu jest wymiana całego modułu wyświetlacza. Możemy wymienić go na nowy oryginalny, bądź wysokiej jakości zamiennik. Bez względu, którą opcję wybierzesz, w skład nowego modułu, który otrzymasz, wchodzi: wyświetlacz, dotyk oraz szybka.

Wymianę wyświetlacza wykonujemy w telefonach: iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 5, iPhone 5s oraz iPhone 5c.